Ogłoszenia parafialne - 23 października 2022 r. - 30 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj  rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W tygodniu podczas nabożeństw różańcowych, będziemy się modlić w intencji misjonarzy. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na misje.

2. W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:

• nabożeństwa różańcowe: Górno w tygodniu o godz. 17.30;w niedzielę o godz. 15.30; Markowizna: w tygodniu o godz. 17.00; w piątek po Mszy św. o godz. 16.00
  • w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • w piatek  (28 X )święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  • w sobotę (29 X) po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo do św. Michała Archanioła
  • –w niedzielę różaniec przed Mszą św. o godz. 11.00 odmówi Róża św. Faustyny

3. Intencje mszalne.

4. Za sprzątanie Kościoła i za złożoną ofiarę dziękuję: Grupie XX (15 na 26). Bóg zapłać.   W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00prosimy Grupę I Górno.  Sobotnim ślubnikom dziękuję za dekoracje kwiatowe.

5. Spotkania:

• w poniedziałek o godz. 17.00 spotkanie kandydatów na ministrantów
  • w środę o godz. 16.00 spotkanie scholi
  • w środę o godz. 18.00spotkanie ministrantów i lektorów
  • w piatek (28 X) spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w Kościele Parafialnym w Sokołowie Młp. Obecność obowiązkowa. Rodziców prosimy o zapewnienie transportu. Początek o godz. 19.00.
  • w sobotę o godz. 15.00 spotkanie KSM Junior.

6.  Dzisiajpo każdej Mszy św., młodzież z KSM będzie sprzedawała wkłady do zniczy. Środki uzyskane ze sprzedaży będą przeznaczone na działalność KSM.

W zakrystii są do nabycia "Kalendarze Rolników" w cenie 25 zł.

6. Zbliża się listopad, który jest miesiącem szczególnej modlitwy za zmarłych z naszych rodzin. Kartki na których można wpisywać imiona zmarłych, znajdują się na stoliku za ławkami.

Proszę wyraźnie zaznaczyć, które to są wypominki roczne. Wypominki możemy składać na tacę lub w zakrysti. Przed namiUroczystość Wszystkich Świętych, dlatego zachęcamy do spowiedzi św. codziennie rano przed Mszą i pół godziny przed nabożeństwem różańcowym, abyśmy mogli zdobywać odpusty za zmarłych. Bardzo proszę o porządkowanie cmentarza.

7. W sobotę (29 X) w sklepie "SMAK-Premium" w godzinach od 8.00 do 11.00 młodzież ze Szkolnego Koła Caritas naszego Zespołu Szkół będzie zbierać produkty jako pomoc dla Rzeszowskiego Hospicjum dla Dzieci. Można będzie przekazać takie produkty, jak artykuły spożywcze dla niemowląt i małych dzieci, artykuły szkolne (zeszyty, długopisy) oraz środki chemiczne przeznaczone dla małych dzieci.

*Do użytku wewnętrznego*